בס"ד
מה אנחנו עושים?

המים בשירותים לא יורדים ? סתימה בכיור ? הבית עולה במים ?

המים בשירותים לא יורדים ? סתימה בכיור ? הבית עולה במים ?
זה עבודה בשביל אינסטלטור ?
בשבילי זה יש אינסטלטור במודיעין א.ח שירותי אינסטלציה וביוב ,
שלום שמי אבי אני אינסטלטור אני בעל וותק של 18 שנה בתחום האינסטלציה ואני רוצה לתת במאמר זה כמה טיפים לשמירה על מערכת הביוב אצלכם בבית .
איך מגיעים למצב של סתימה ? – זה קורה כאשר שימוש לא נכון במערכת הביוב מתבצר עומס במערכת הביוב וכך נוצר סתימה
ממה זה קורה – סתימות נגרמות בעיקר מהשלכת שומנים אל מערכת הביוב , השלכת מגבונים אל מערכת הביוב , השלכת נייר טואלט אל מערכת הביוב , הצטברות של שערות במערכת הביוב ,וכוו..
איך נמנעים ? – מומלץ להקפיד על אי מתן זריקת פסולת לא חיונית אל מערכת הביוב אצלנו בנכס . לא מגבונים , לא נייר טואלט , לא טמפונים , לא תחבושות . ניתן להניח פח קטן אם שקית לפסולת זו בחדר השירותים , ניתן לקנות פח בכול חנות לכלי בית .
שערות במערת הביוב ניתן למנוע בעזרת רשת לסיפון בחדרי המקלחת והשירותים וכן גם במטבח ניתן להשיג רשתות אלה בכול חנות לכלי בית , בעזרת הרשתות נפחית את כמות שערות במערכת הביוב וכך יהיה לנו פחות סתימות בנכס .
שומנים במערכת הביוב ניתן למנוע שימונים במערכת הביוב בכך שאת כול נוזלי השומנים נשפוך לפח האשפה ולא בכיור , כאשר השומנים נפגשים במערכת הביוב אם מתחברים ויוצא מן גוש לבן של שומנים שבגללו יש לנו סתימות , מומלץ לזרוק את השומנים בפח האשפה בתוך שקית .
מאמר זה נכתב על ידי א.ח שירותי אינסטלציה אינסטלטור במודיעין והסביבה , כמו כן ניתן להיכנס לאתר הבית שלנו http://xn—-zhckgbpagga0a1ardpz0h.co.il/ לפרטים נוספים – 052-420-3059


כל הזכויות שמורות © צידקי מנעולים